O firmie:


Nazwa firmy: P.U.H. Import-Export "TRUCK"

Domena: https://truck-tychy.pl/

Adres: Składowa 2a

Miejscowość: Tychy

Kod pocztowy: 43-100

Telefon: 32 217 72 11Opis:


W Twoim aucie ciągle coś się psuje, a Ty nigdy nie możesz znaleźć dokładnie tych części wymiennych, które są Ci potrzebne? Niestety, nie wszystkie sklepy mają w swojej ofercie akurat te części, których pilnie się potrzebuje. Ich sprowadzanie długo trwa i na dodatek jest kosztowne. Dlatego o wiele lepiej jest znaleźć taki sklep motoryzacyjny, z którego samemu można zamówić wszystko, co akurat jest potrzebne. Zamówiony towar dotrze prosto do Twojego domu, a Ty będziesz mógł dokonać wszystkich napraw. 

Chcesz skorzystać z oferty takiego sklepu? Wejdź na stronę truck-tychy.pl i zapoznaj się z informacjami, które zostały tam przygotowane. Od razu będziesz wiedział, że właśnie w tym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do tego, by wreszcie Twoje auto działało tak, jak należy! Złóż zamówienie już teraz, żeby móc skorzystać z wyjątkowych okazji. 

Data dodania: 08-08-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o P.U.H. Import-Export "TRUCK"


Użytkownik irnalile napisał:
Ten sklep motoryzacyjny to przede wszystkim wysoka jakość w rozsądnych cenach. Bardzo cenimy sobie współpracę z nimi, bo na ich profesjonalizmie można polegać stuprocentowo.
Data: 2019-11-19 14:07:11
Ocena: 4