O firmie:


Nazwa firmy: Kom-Serwis Sebastian Maścibrocki

Domena: https://gsm-ursus.pl/

Adres: Dzieci Warszawy 9

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-495

Telefon: 888733744Opis:


KOM-SERWIS to firma, która zajmuje się kompleksową naprawą akcesoriów marki Apple. Ten warszawski serwis naprawi Macbooka, a także iPhone'a. Zatrudnieni tam specjaliści zajmą się praktycznie każdą awarią - naprawią urządzenie po zalaniu czy upadku, odzyskają utracone w jakiś sposób dane, a także wymienią zbitą matrycę czy głośniki. Usługi takie są nie tylko kompleksowe, ale również bardzo przystępne cenowo - większość napraw wykonywanych jest również od ręki.

Firma ta proponuje swoim potencjalnym klientom również dojazd bezpośrednio do zainteresowanego - pod wskazany przez niego adres. Usługa taka stanowi znaczne ułatwienie - zwłaszcza dla osób, które po prostu nie mają czasu, by udać się do serwisu osobiście. Współpraca z tą firmą to gwarancja całkowitej satysfakcji dla każdego właściciela telefonu Apple. 

Data dodania: 13-06-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Kom-Serwis Sebastian Maścibrocki


Użytkownik enden napisał:
Twoje urządzenie marki Apple właśnie odmówiło posłuszeństwa? Myślę, że dobrze jest skorzystać z usług sprawdzonego serwisu, np. tego warszawskiego Kom-Serwis, gdzie sprawnie poradzili sobie z naprawą mojego MacBooka. :)
Data: 2019-12-11 15:14:51
Ocena: 4