O firmie:


Nazwa firmy: CoffeeLove

Domena: https://coffeelove.pl/

Adres: Sławacinek Stary 33

Miejscowość: Biała Podlaska

Kod pocztowy: 21-500

Telefon: +48 693 890 281Opis:


Jeśli ktoś uważa, że oferowane w marketach kawy nie zaspokajają jego wygórowanych oczekiwań, idealnym dla niego miejscem na zakupy będzie strona internetowa coffeelove.pl. Pod adresem tym działa internetowy sklep z kawą oraz akcesoriami do jej parzenia. Produkty, jakie można w nim znaleźć, trafiają nawet w najbardziej wybredne gusta. Warto zainteresować się między innymi kawami z polskich palarni, które występują w wielu wariantach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Dobrze będzie też do znakomitej kawy dobrać akcesorium do jej parzenia, na przykład doskonałą kawiarkę. Takie sprzęty cieszą się wielką popularnością. Stanowią znacznie tańszą i lepszą alternatywę dla ekspresu, są prostsze i szybsze w obsłudze, a kawa, jaką można z nich użyciem uzyskać, nie ma sobie równych.

Sklep oferuje wyroby cenionych producentów, przykładając wiele uwagi do ich dokładnych opisów, wraz ze sposobem zastosowania. Dzięki temu klient dokładnie wie, co kupuje i ma pewność, że produkt spełni jego oczekiwania.

Data dodania: 28-12-2022
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o CoffeeLove


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!