O firmie:


Nazwa firmy: FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga

Domena: https://www.freehold.pl

Adres: Powstańców Śląskich 48

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-381

Telefon: 730 546 454Opis:


Podczas sprzedaży domu lub mieszkania warto zadbać o kompletny zestaw dokumentów, poświadczających aktualny status zbywanej własności. Niezbędna jest tutaj przede wszystkim wycena nieruchomości, którą mieszkańcom Pruszkowa i okolic proponuje rzeczoznawca ogłaszający się na stronie internetowej freehold.pl.

Skorzystanie z oferty profesjonalnego biura specjalizującego się we wszelkiego rodzaju kosztorysach budowlanych to gwarancja, że zgromadzona dokumentacja będzie zawierać wymagane zaświadczenia wykonane w poprawny sposób, a tym samym nie ma obawy, że pojawią się niespodziewane problemy podczas finalizowania transakcji sprzedaży. 

Wycenę należy zlecić także w sytuacji, gdy klient chciałby ubiegać się o kredyt mieszkaniowy lub hipoteczny. Udzielające tego typu świadczeń banki wymagają przedstawienia takiego dokumentu jako jednego z załączników do wniosku o przyznanie środków, warto więc wcześniej zwrócić się do specjalisty o wykonanie tego typu usługi. Przygotowanie nie tylko wyceny, ale też innych niezbędnych druków przed udaniem się do banku pomoże w szybszym załatwieniu formalności.

 

Data dodania: 12-08-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o FREEHOLD Martyna Owczarczyk- Dęga


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!