O firmie:


Nazwa firmy: WG Rolety

Domena: http://rolety-wg.pl/

Adres: Jagiellońska 71

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-000

Telefon: 185476040Opis:


Uważasz, że firany to przeżytek, który w dodatku jest siedliskiem kurzu i roztoczy? Czymś jednak chcesz ozdobić okna, a jednocześnie zachować nieco intymności? Może powinieneś wybrać eleganckie i funkcjonalne rolety? W Limanowej wielu klientom rolety różnego rodzaju zaoferowało przedsiębiorstwo z linku rolety-wg.pl, które co prawda ma siedzibę w Nowym Sączu, ale chętnie wykonuje osłony okienne klientom z innych miejscowości.

Firma ta specjalizuje się w żaluzjach i roletach różnego typu i dysponuje bogactwem materiałów w wielu kolorach i wzorach, jak również najlepszymi mechanizmami, dzięki którym nabyte tam produkty są trwałe i niezawodne w obsłudze. W ofercie można znaleźć rolety:

  • materiałowe,
  • tekstylne w kasecie,
  • rzymskie,
  • zewnętrzne.

Wybór zależy od indywidualnych preferencji, uwarunkowania architektonicznego i gustów klientów. Poza roletami w asortymencie firmy są także żaluzje, moskitiery, plisy i bramy garażowe charakteryzujące się nienagannym wykonaniem. Potrzebujesz osłony, by zabezpieczyć okna przed ciekawym wzrokiem przechodniów? Z pewnością dostaniesz ją w tym przedsiębiorstwie.

Data dodania: 25-01-2020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o WG Rolety


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!