O firmie:


Nazwa firmy: B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.

Domena: http://www.confero.pl/

Adres: Sianowska 37/2

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-431

Telefon: +48 61 663-86-88Opis:


Małe miasta, zwłaszcza leżące w centralnej Polsce, mogą się świetnie nadawać do zorganizowania w nich profesjonalnej konferencji, zwłaszcza jeśli organizatorzy zakładają, że szukają miejsca z raczej niedużym miejskim zgiełkiem. Do małych miast łatwo także dojechać z dowolnego miejsca kraju. Dlatego konferencje organizowane w Koninie są często dobrze wspominane przez ich uczestników.

Aby wyszukiwanie takich miast i samych obiektów konferencyjnych było dla organizatorów łatwiejsze, powstał serwis Confero.pl, w którym zgromadzono oferty sal szkoleniowych i konferencyjnych. Dzięki temu, że są one skatalogowane, a także zintegrowane z wewnętrzną wyszukiwarką serwisu, znalezienie najodpowiedniejszego miejsca na szkolenie lub konferencje przebiega szybko i sprawnie, a zapoznanie się z ofertą poszczególnych obiektów jest proste i przyjemne.

Data dodania: 25-12-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o B.P. Horizon-Travel Sp. z o.o.


Użytkownik greenpanda132 napisał:
Dzięki temu portalowi internetowemu udało mi się odnaleźć dobre miejsce na konferencję w Koninie. Myślę, że to świetny sposób dla tych, którzy szukają obiektów tego typu. :)
Data: 2020-05-28 13:42:25
Ocena: 5