O firmie:


Nazwa firmy: Glassandmore.pl

Domena: http://beluglass.pl/

Adres: Bruzdowa 19a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-994

Telefon: 222428348Opis:


Szkło znane ludziom od wieków zyskało obecnie nowe zastosowanie. Oprócz okien i drzwi wykorzystuje się je jako balustrady, podłogi, a nawet ścianki działowe. Do niedawna takie ścianki szklane wykorzystywane były w dużych biurach i bankach, obecnie natomiast bardzo chętnie montują je także właściciele nowoczesnych mieszkań pragnący stworzyć w często dość małych wnętrzach wyjątkowy klimat, a jednocześnie doświetlić je i powiększyć optycznie. 

Przedsiębiorstwo z linku beluglass.pl wykonuje najróżniejsze ścianki na zamówienie klientów z wielu rodzajów szkła. Najczęściej wybierane jest pojedyncze lub podwójne szkło hartowane, które jest na tyle wytrzymałe, że praktycznie nie da się go rozbić, zatem może być montowane nawet w domach z małymi dziećmi. Szkło to można piaskować i ozdabiać dowolną grafiką, czyi personalizować pomieszczenia.

Projektanci ze wspomnianej wyżej firmy starają się, aby sprostać wymaganiom każdego klienta, dając mu dokładne to, czego oczekuje, uwzględniając także indywidualne uwarunkowania panujące w mieszaniu. Klient jest najważniejszy, więc dbają o jego zadowolenie.

Data dodania: 08-07-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Glassandmore.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!