O firmie:


Nazwa firmy: Tasmuj.pl

Domena: https://www.tasmuj.pl/

Adres: Szamotulska 40

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-366

Telefon: +48 61 839 31 43Opis:


Obecnie materiały wykończeniowe są tak piękne, że kiedy już zrobi się wystrój łazienki, nie ma się ochoty na stały montaż półek, aby nie niszczyć glazury, paneli szklanych czy kamienia naturalnego. Półki pod prysznic są jednak potrzebne i tu niemal każdy ma dylemat, jak to zrobić, aby niczego nie uszkodzić. Tymczasem na rynku od jakiegoś czasu dostępne są najrozmaitsze produkty samoprzylepne marki tesa®, które można nabyć na przykład w sklepie internetowym z linku tasmuj.pl.

Jest to idealna alternatywa dla inwazyjnego montażu, który w dodatku nie pozwala już na późniejsze zmiany. Produkty samoprzylepne można demontować bez jakiegokolwiek uszczerbku dla powierzchni, na której były naklejone. W zasadzie każda powierzchnia przylepna się nadaje z wyjątkiem tapet i tynków. 

Wspomniane półki są tu dostępne w wersji pojedynczej i podwójnej, narożne, prostokątne i sześciokątne, wykonane z chromowanego, lekkiego aluminium i stali szlachetnej. Wybór jest duży i z pewnością nawet wymagające osoby znajdą odpowiedni produkt, który będzie im odpowiadał.

Data dodania: 13-08-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Tasmuj.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!